Prvňáčci na dopravním hřišti v Litovli

Je úterní ráno dne 25. září. Babí léto vystřídal ze dne na den chladný podzim. Rozhodnutí, zda se vydat na cestu do Litovle nebo zůstat ve škole, muselo  bylo rychlé. Vláček nečekal. Dychtivé oči dětí, teplé oblečení a utvrzení maminek, že určitě nejsme z cukru, rozhodlo.

Den jazyků s pohádkou

Pojďte s námi za pohádkou, projdeme se pamětí….

Letś go…

S těmito slovy zabalenými do známé melodie se děti z malé školičky vydaly do senického čarovného lesa oslavit Mezinárodní den jazyků.

• Aktuálně

ŘÍJEN

29. – 30. 10. – podzimní prázdniny

26. 10. – drakiáda

26. 10. – rodičovské plácání (17.00)

19. 10. – Den stromů – andílkovské dvojice

12. 10. – výstava EXOTA Olomouc – př. kroužek a zájemci

5. 10. – exkurze – výstava Flora Olomouc a botanická zahrada – př. kroužek

4. 10. – exkurze do ZOO Olomouc – předání sponzorského daru na klokany rudé

1. 10. – exkurze Krajský soud Olomouc, komentovaná prohlídka katedrály sv. Václava, 9. třída

Druháci v Litovli

V úterý 11.9 se žáci druhé třídy sešli před školou už v 6.30 hod. Společně pak vyrazili na vlak, který je dovezl do Litovle.

Máme svoje andílky

V letošním školním roce získali prvňáčci  své pomocníky andílky ve 3. třídě. Tato andílkovská tradice funguje mezi žáky již několik roků. Vznikají dvojice nebo trojice, které se budou potkávat při různých školních akcích, bude – li třeba pomoci.