U nás doma na Hané

U nás doma na Hané je název programu, kterého se zúčastnili žáci 2. třídy z naší školy. Program proběhl ve Vlastivědném muzeu v Olomouci ve středu 28. února 2018 a všem ho vřele doporučujeme.

Klub matematické logiky a deskových her se loučí

V pondělí 19.2. 2018 se v knihovně velké školy naposledy sešli žáci 3. , 4. a 5. třídy  v Klubu matematické logiky a deskových her pod vedením paní učitelky Renaty Kubové a Jany Maitnerové.  Hodina byla věnována hrám podle výběru dětí a také závěrečnému zhodnocení činnosti.A jaké hodnocení bylo, to už nám řeknou sami žáci.

• Aktuálně

BŘEZEN

29. 3. – 2. 4. – velikonoční prázdniny

28. 3. – Den naruby /žák 9. třídy na vyučovací hodinu v roli učitele/

28. 3. – účast žáků 5. a 6. třídy na soutěži Win the Easter Bunny (English spelling), pořádá ZŠ Vítězná Litovel

26. 3.  – Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků (16.30 hod. – budova 1. stupně)

23. 3. – regionální kolo v házené Novinářský kalamář /5. – 7. třída/

21. 3. – jarní projektový den – 1. – 4. třída

19. 3. – exkurze – Velikonoce na zámku v Náměšti – 1. – 4. třída

16. 3. – školní kolo soutěže matematický klokan – 2. – 9. třída

15. 3. – výlet do BONGA v Brně – 1. – 5. třída

14. 3. – HOP s družinou z Choliny

14. 3. – Školní kolo recitační soutěže, začátek ve 13.30

5. – 9. 3. – jarní prázdniny

1. 3. – finále soutěže Chemík na SŠ Prostějov

Turnaj v halovém fotbale

S novou multifunkční halou se nám otevřely nové možnosti jak v hodinách Tv, tak v organizaci turnajů během zimy. 22. února jsme se tedy rozhodli zorganizovat turnaj v halovém fotbale pro okolní školy – pozvání přijaly školy z Náměště, Lutína, Hněvotín a Těšetic.

Saxany a Saxaňáci na maškarním plese

V sobotu 17.2. přilétlo na dětský maškarní ples do Senice 14 nádherných Saxan a 2 úžasní Saxaňáci. Za doprovodu známé písničky ze stejnojmenné pohádky roztančili sál plný dětí v nejrůznějších maskách.