• Aktivity

  Exkurze 9. třídy na safari ve Dvoře Králové nad Labem

  V pondělí 23.5. jsme navštívili v rámci exkurze Zoo Dvůr Králové nad Labem. Den jsme si užili od začátku do konce. I cesta autobusem probíhala v příjemné atmosféře. A když jsme se pak ocitli mezi prostornými výběhy zeber, žiraf a antilop, atmosféra Afriky byla v teplém slunečném dni skoro dokonalá.

 • Aktivity

  Soutěžili jsme v krajském kole Zlatého listu

  V pátek 21. května proběhlo v Olomouci v rozáriu a v botanické zahradě krajské kolo 44. ročníku přírodovědné soutěže kolektivů Zlatý list. Tato celostátní soutěž je pořádána Českým svazem ochránců přírody. Družstvo složené z žáků 5. a 6. třídy se zde utkalo s ostatními vítěznými kolektivy celého Olomouckého kraje.

 • Aktivity

  Zazvonil zvonec, týdennímu pobytu na Relaxe je konec

  Tak!

  Naše týdenní zachraňovací mise světa je u konce. Noemova archa s posádkou 67 kluků a děvčat ze senické školy splnila cíl. Zachránila zvířata, rostliny, sebe, zachránila náš krásný svět. Průvodci tímto světem se dětem stali instruktoři Bára, Radka a Lukáš. Děti si získali hned první hrou s názvem Ucpavači.

 • Aktivity

  Battlefield v Olomouci

  Ve středu, 11. května, se vybraní žáci 9. ročníku zúčastnili soutěže Battlefield v Olomouci. Akce kombinovala dějepisné znalosti z druhé světové války a dovednosti na lanových překážkách v olomouckém lanovém centru PROUD.

 • Aktivity

  DEN EVROPY

  V úterý, 10. května, se žáci 8. ročníku zúčastnili Dne Evropy. Jedná se každoroční akci, konanou v Olomouci na Horním náměstí, do které se však naše škola zapojila vůbec poprvé. Zúčastněné školy si připravily prezentaci svého vybraného evropského státu a snažili se co nejlépe propagovat daný stát – pomocí stánku a také vystoupením. Naši žáci si vybrali Německo!

 • Aktivity

  Čtvrteční den na Relaxe

  V podobném scénáři jako včera se nesl i dnešní pobytový den. Sport, hry, znalosti, turistika, zábava, legrace, poznávání přírody, trampolíny, lana, luky, kamarádi, důvěra,… Bonusem byla netradiční večerní diskotéka. Proběhla vesele, tanečně, hrálo se na přání dětí.  

 • Aktivity

  Středa na Relaxe

  Další malé zprávičky z pobytu v přírodě.

  Jako každé ráno jsme i dnes svoje tělíčka protáhli na čerstvém vzduchu. Malá rozcvička za ranního sluníčka nás naladila ke dni dobrých skutků.

 • Aktivity

  Výlet plný adrenalinu

  Dnes jsme se vydali do víru sportovních aktivit. Ráno jsme zavítali do Laser arény a bojovali za svůj tým, dopoledne jsme příjemně strávili v Lanovém centru Proud v Olomouci, kde heslo Dotknout se nebe, dotknout se sebe platilo doslovně.