Elektronická žákovská

Informace o zpracování osobních údajů

Školní cloud
Březen 2020
Po Út St Čt So Ne
« Úno    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Foto dne
Kontakt
Základní škola Senice na Hané Žižkov 300 783 45 Senice na Hané 588 880 255 vedeni.skoly@zssenicenh.cz

Březen

Vážení rodiče,
dle vyjádření ministra školství je nutné počítat s možným návratem dětí zpět do školy nejdříve v polovině května 2020. Distanční forma vzdělávání dětí bude bohužel probíhat déle, než se předpokládalo.
Pro lepší přehled a orientaci budou žáci dostávat vždy v pátek týdenní plán vzdělávání s jednotlivými předměty – a to přímo od třídního učitele. Daný plán bude posílán přes aplikaci Bakalář a bude se týkat pouze hlavních předmětů. Veškeré potřebné přílohy k předmětům budou umístěny přímo v aplikaci Bakalář: dokumenty ⇒ přehled ⇒ veřejné dokumenty učitelů.
Ředitelství školy je k dispozici /potvrzení žádosti o ošetřovné na dítě/ každý den od 7:30 do 12:00. Před příjezdem prosím raději volejte: 588 880 255. Budova je pro cizí osoby nepřístupná, u vchodu využijte videotelefon, popř. zavolejte na zmíněné číslo.
V případě potíží s přihlášením do Bakaláře, prosím kontaktujte správce: karel.jahoda@zssenicenh.cz
Vnímáme, že daná situace není pro Vás jednoduchá. S uzavřením školy Vám vyvstaly starosti ohledně hlídání i vzdělávání. Za poslední dva týdny si zasloužíte obdiv a uznání. Držte se! Snad budete moci brzy vypravit děti do školy!
Mgr. Šoupal Tomáš

 

Upozorňujeme, že materiály pro domácí studium žáků jsou distribuovány pomocí systému Komens pro rodiče v Bakalářích školy. Při potížích nás kontaktujte na karel.jahoda@zssenicenh.cz

Pokud nemáte doma Office firmy Microsoft, pro vypracování úkolů v textovém editoru nebo pro tvorbu prezentací doporučujeme program LibreOffice (zdarma).

11. 3. – Od středy 11. března 2020 je pro žáky škola uzavřena, nebude fungovat ani školní družina! Toto rozhodnutí je platné do odvolání!
Více v oznámení vedení školy a opatření ministerstva zdravotnictví.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení (školy)