Aktivity

Zpívali jsme u stromečku v Odrlicích a v Cakově

V sobotu 9.12. jsme měli tu čest zazpívat našim sousedům v Odrlicích a v Cakově. Před čtvrt na pět jsme, díky obětavým rodičům, kteří naše zpěváčky přivezli na místo určení, rozezněli  své hlásky před kapličkou v Odrlicích.

Nezastavilo nás ani chladivé počasí ani výpadek elektriky, který nám neumožnil použít techniku. Naši malí zpěváčci se zachovali jako profesionálové.

Když jsme se zahřáli teplým čajem, mohlo naše vánočně laděné vystoupení pokračovat v kapličce v Cakově. I tady děti sklidily velký potlesk.

Všech 22 zpívajících děti si zaslouží velkou pochvalu a poděkování.

Moc děkujeme také ochotným a obětavým rodičům, kteří si našli v tomto uspěchaném předvánočním čase chviličku a odvezli své děti na místa jejich vystoupení. Bez nich bychom v okolních vesnicích zpívat nemohli. Děkujeme!

Přejeme všem co nejklidnější a pohody plný čas chybějící do Vánoc. 

Skip to content