Zlaté zpívání

V neděli 18.12. jsme si všichni doma zapálili již čtvrtou adventní svíčku. Probudili jsme se do zlaté adventní neděle, která byla pro mnohé děti ze senické školičky provoněna nejen vůní perníčků a právě pečeného cukroví, ale také zlatým zpíváním v senickém kostele.

Od tří hodin se náměstí v Senici rozeznělo zvuky vánočních písní a provonělo vůní punče. Ve stánku jste si mohli koupit kromě typicky vánočních ozdob také něco dobrého na zub či pro zdraví a na místní faře ohodnotit nazdobený vánoční stromeček místních spolků.

Zlatý hřeb zlaté neděle odzvonil kouzelný zvoneček v 16.hod, kdy začaly zpívat a hrát děti z místní školičky a ze 6. třídy, děti ze ZUŠ a ze senické SCHOLY. Celý program byl právem odměněn velkým potleskem.

Všechny děti zaslouží velkou pochvalu a také velké poděkování za krásné a koledami ozdobené nedělní odpoledne, které jsme si všichni užili. A jako bonus nám z nebe začal padat ten opravdový vánočně kouzelný sníh.

Všem přejeme krásné a pohádkové Vánoce plné rodinné pohody a lásky.