Aktivity

Vánoční laťka v Hněvotíně!

Reprezentační výběr naší školy se zúčastnil 21. prosince pravidelně konané Vánoční laťky v Hněvotíně. Naše družstvo ve složení Adamcová Dalila, Vybíhalová Veronika, Dostálová Lea, Hynková Lucie, Lavrenčíková Adéla, Elsner Jan, Duchoň Jan, Grézl Tomáš a Coufal Pavel zdařile bojovalo s tréninkovým hendikepem oproti ostatním školám. Skok vysoký je z důvodu zázemí tématem našich tělovýchovných hodin především v létě. Naši žáci tak museli hledat své dřívější sebevědomí a techniku skoku až při samotných závodech.

V daných kategoriích však dosáhli velmi dobrých výsledků. S největší formou se v daný den setkal především Pavel Coufal, který překonáním laťky ve výšce 165 cm svoji kategorii vyhrál! Společně s Pavlem se na „bedně“ umístila také Lea Dostalová, kdy v kategorii mladších žákyň obsadila nádherné 3. místo.

Kategorie:

mladší žákyně – Hynková 120 cm, Dostálová 125 cm

mladší žáci – Elsner 125 cm, Duchoň 115 cm

starší žákyně – Adamcová 115 cm, Vybíhalová 125 cm, Lavrenčíková 125 cm

starší žáci – Grézl 150 cm, Coufal 165 cm

 

1 4 23

Skip to content