Aktivity

Zlatá nitka na Sluňákově

Úterní ráno dne 13. 9. bylo nejenom barevné díky dětem v třídních barevných tričkách, ale také prosluněné horkým sluníčkem, které bylo cílem naší sluníčkové expedice. Přes 100 žáků 1. až 5. třídy z naší školy se vydalo vláčkem do Horky nad Moravou do střediska ekologické výchovy, aby zde splnili výzvu České astronomické společnosti. Ta jim v dopise popsala tíživou situaci, se kterou se potýká naše zářivá hvězda a požádala je o pomoc. Vyráželi jsme se sluníčkovým předmětem, v batůžku s dobrou svačinou a hlavně s chutí a očekáváním.

Po  celé dopoledne jsme řešili a plnili úkoly v areálu Sluňákova. Zlatou nitku jsme tak začali rozplétat a tím zachraňovat zraněné sluníčko.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skip to content