Aktivity

Zelené odpoledne aneb druháčci se těší do 3. třídy

Krásné čtvrteční odpoledne prožila společně parta dětí v zelených tričkách, druháčci a jejich rodiče. Počasí bylo nádherné a úvodní Senická písnička v podání kluků a dívek z 2. třídy uvítala všechny přítomné. Byl čtvrtek 24. června, pravý letní den plný horkého sluníčka, ale hlavně rozzářených očí druháčků, kteří se soustředili na své vystoupení. Všichni se snažili, zpívali, tančili, povídali, luštili, spolupracovali, sportovali, opékali, mlsali,…prostě si užívali jeden z posledních červnových dnů plnými doušky. Unaveni zářivým sluníčkem, ale spokojeni, odměněni potleskem pozvaných hostů, mohou všichni druháčci v září směle vstoupit do třetí třídy. Na této cestě jim přejeme hodně elánu, zvídavosti, pohody, kamarádů a úspěchů. Všem přítomným rodičům děkujeme, že přišli, ale také za všechny dobroty a milá potěšující slůvka.   

 

Skip to content