Aktivity

Zápis dětí do 1. třídy

HURÁ, do školy!, aneb Svítí, svítí, slunce nad hlavou…. To byla motivační písnička zápisu dětí do 1. třídy.

Že v pátek 7. dubna 2017 slunce nesvítilo? Možná venku ne, ale v malé škole v Zákostelí zářilo nejedno sluníčko v očkách dětí, předškoláčků, budoucích prvňáčků.

Přišlo jich 26, všichni plni očekávání, co je bude čekat, jestli úkoly zvládnou. A zvládli je výborně. Hledali, psali, kreslili, povídali, zpívali, cvičili, rytmizovali, zdolávali překážky. Vedli si moc dobře a věříme, že se jim u nás ve škole líbilo a že se do ní budou těšit. Někteří hned v září, někteří si ještě počkají ve školce, doladí výslovnost, držení tužky a přijdou příští rok. Ať už tak či tak, na všechny se moc těšíme a děkujeme, že jste tady byli.

IMG_8849_postcard IMG_8858_postcard

Skip to content