Aktivity

Za poznáním do Pevnosti poznání v Olomouci

Za poznáním do Pevnosti poznání v Olomouci

V pátek 27. září se uskutečnila první exkurze žáků šestých tříd. Společně jsme vyrazili do Pevnosti poznání v Olomouci, kde jsme se obohatili o nové informace a vědomosti z oblasti sluneční soustavy. Vzdělávací program s tímto názvem nás zavedl do vesmíru. Dozvěděli jsme se mnoho nového o naší planetě Zemi i o dalších planetách naší sluneční soustavy. Toto interaktivní promítání v planetáriu jsme si opravdu všichni vychutnali. Součástí naší exkurze byla také prohlídka dvou stálých expozic – jedna z oblasti české historie, druhá s různými fyzikálními pokusy na téma světlo a tma. Myslím, že žáci si akci skutečně užili a noví žáci se mohli navzájem lépe poznat.

p.uč. Markéta HOUDKOVÁ

P1210427P1210431P1210434P1210442

Skip to content