Aktivity

Vítejte na našem školním dvoře

Je pátek 18. října 2013. Dopoledne patřilo dětem z místní mateřské školy, pro které naši skřítci čtvrťáci připravili mezi stromy v parku svoje zábavná stanoviště. Odpolední program  o stromech začínal v 15 hodin a všichni žáci  z naší školy si ho připravili pro své nejbližší, pro rodiče a prarodiče, při příležitosti ukončení projektu Odhalujeme tajemství přírody a slavnostního otevření školního dvora. Jejich veličenstva, králové a královny  stromů se svými družinami představili své stromy, zazpívali písničky, každá třída zasadila s pomocí svých rodičů svůj strom. Součástí odpoledne byla výstava výtvarných prací žáků, možnost vyzkoušet si různé aktivity na školním dvoře nebo v parčíku za školou, projít se parkem a na cedulkách zjistit,  co nám to v parku roste za krásné stromy. Proti  nevlídnému počasí jsme se mohli bránit voňavým bylinkovým čajem z kuchyně školní jídelny.

Moc děkujeme všem, kteří nám přispěli a pomáhali dvůr zkulturnit. Stane se tak přírodní učebnou, místem, kde se budou děti scházet a odpočívat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skip to content