Velikonoční dílnička

„Hody, hody, doprovody, dejte vejce malovaný, ….“.

Těmito veršíky, ale i jinými velikonočními říkankami začalo ráno na škaredou středu dne 12. dubna.

Celá malá školička se sešla v družince, kluci všem zarecitovali svoje připravené básničky, společně jsme si vysvětlili, co který předvelikonoční den a jeho barvička znamenají a nastalo velikonoční tvoření. Ve třech dílničkách si každý žáček mohl vyrobit krásné přáníčko pro své blízké, ovečku, jako zápich do jarního osení nebo přírodní závěs z proutí s vlastnoručně zdobeným vajíčkem. Někteří si vyzkoušeli i vajíčka zdobená voskem.

Celé tvořivé dopoledne se vydařilo, k dobré náladě přispěla i zajíčkova dobrůtka od Kačenky. Děkujeme.

Milí čtenáři našich stránek,

přejeme Vám všem pohodové prožití  velikonočních svátků, bohatou pomlázku a  k tomu všemu hodně zdraví, klidu a úsměvů.

Srdečné přání od všech malých i velkých ze senické školy

IMG_9058_postcard IMG_9065_postcard