Aktivity

Co se událo ve 4.třídě…

Žáci čtvrté třídy prožili v březnu a dubnu dvě zajímavá školní dopoledne.

IMG_2210

Nejprve si vyzkoušeli aprílové učení , kdy se za katedru postavily žákyně 9.třídy a pustily se do výuky. Pod jejich vedením proběhla hodina pracovních činností, ve které děti vyrobily jarní papírovou kytičku. Práce šla dětem od ruky, atmosféra v hodině byla příjemná a „paní učitelky“ měly milé slovo a pomoc pro každého.

IMG_2228

IMG_2229

Další zajímavostí byl program o zdravých zubech. Úkolem žáků bylo přinést si vlastní kartáček. Nejprve shlédli prezentaci o vzniku zubního kazu, správném čištění zubů a vhodném kartáčku. Druhá část programu byla praktická. Dětem paní lektorky nabarvily zuby a pak společně dávali barvu kartáčky ze zubů pryč a tím se vlastně učili techniku správného čištění.

Vice fotek je možné prohlédnout ve fotogalerii.

Skip to content