Aktivity

Vánoční posezení prvňáčků

Čtvrteční odpoledne dne 18. 12. bylo na malé škole docela rušno. Pobíhali tady zeleňáčci ve svých tričkách, scházeli se rodiče, prarodiče i sourozenci… A proč? Protože si je prvňáčci pozvali, aby se s nimi přiblížili více k Vánocům, aby jim zazpívali, co se naučili, zarecitovali básničky, představili tradice, o kterých se ve škole učili. Překvapení na hosty čekalo nejen díky malému baletnímu vystoupení, ale také díky úkolům, které pro rodiče děti připravily.  Podvečer byl provoněný čajem, kávou, cukrovím, svíčkami, dobrá nálada nechyběla a ti nejodvážnější zůstali do večerního skřítkování. S rodiči jsme se rozloučili před školou zvonečkovou básničkou, prskavkami a zlatým třpytkováním, popřáli jsme si dobrou noc, ale spinkat jsme ještě nešli. Museli jsme zjistit, kdo že nám to v šatně rozhazuje papučky, kdo nám okousává tužky, …  představte si, nějaké školní skřítky jsme opravdu objevili. Noc ve spacácích proběhla v poklidu, probudili jsme se do pátečního rána posledního školního dne v roce 2014. Voňavé rohlíky a čaj nám byly odměnou za odvahu.

Všem děkujeme, že jste nás přišli podpořit,

 že nám pomáháte,

přejeme Vám pohádkové Vánoce a

zdravý a usměvavý rok 2015.

Vaši prvňáčci a Jana B.

-ve fotogalerii můžete  nahlédnout, jak jsme se bavili

 

Skip to content