Aktivity

Vánoční laťka v Těšeticích

Reprezentační výběr naší školy se zúčastnil 16. prosince pravidelně konané Vánoční laťky v Těšeticích. Naše družstvo ve složení Adamcová Dalila, Fišerová Lucie, Grézl Tomáš, Růžička Ondřej a Miroslav Elsner zdařile bojovalo s tréninkovým hendikepem oproti ostatním školám. Skok vysoký je z důvodu zázemí tématem našich tělovýcho vných hodin především v létě. Naši žáci tak museli hledat své dřívější sebevědomí a techniku skoku až při samotných závodech. V daných kategoriích však dosáhli velmi dobrých výsledků. Naše dívčí duo překonalo laťku ve výšce 110 cm, Tomáš Grézl 115 cm, Ondřej Růžička hezkých 120 cm a jediný zástupce v kategorii starších žáků Miroslav Elsner zdolal laťku ve výšce 145 cm.

Grézl Tomáš

Elsner Miroslav Růžička Ondřej

Skip to content