Aktivity

Vánoční laťka v Hněvotíně

Reprezentační výběr naší školy se zúčastnil 17. prosince pravidelně konané laťky v Hněvotíně. Naše družstvo ve složení Mačáková Aneta, Lakomá Natálie, Šišmová Marika, Zatloukalová Karolína, Tománek Jiří, Seryn Petr, Stejskal Stanislav a Kouadio Lenny jeli na závody ve skoku vysokém s odhodláním a vidinou dobrého umístění.Nejlepších umístění jsme dosáhli v kategorii starších žákyň: Aneta Mačáková s výkonem 130 cm skončila na krásném 3. místě. Natálie Lakomá překonala jako jediná 133 cm a získala 1. místo.  V ostatních kategoriích jsme spíše získávali zkušenosti do dalších ročníků. Tak snad je napříště zúročíme!

Kategorie:

mladší žákyně – Šišmová 115 cm, Zatloukalová 115 cm

mladší žáci – Kouadio Lenny 130 cm, Stejskal 125 cm

starší žákyně – Mačáková 130 cm, Lakomá 133 cm

starší žáci – Tománek 145 cm, Seryn 120 cm /DNF/

1 2 3 4

Skip to content