Aktivity

Vánoční laťka v Hněvotíně

Reprezentační výběr naší školy se zúčastnil 19. prosince pravidelně konané Vánoční laťky v Hněvotíně. Naše družstvo ve složení Dostálová Lea, Hynková Lucie, Lakomá Natálie, Mačáková Aneta, Elsner Jan, Vrabec Jiří a Tománek Jiří zdařile bojovalo se zdoláváním laťky.Skok vysoký je díky nově postavené hale možné trénovat i v zimním období. Techniku skoku, správný rozběh a rytmizaci pohybu jsme mohli poprvé ozkoušet dříve, než při samotných závodech.

V daných kategoriích jsme dosáhli velmi dobrých výsledků. S největší formou se v daný den setkala především Natálie Lakomá, která překonáním laťky ve výšce 130 cm svoji kategorii vyhrála! Společně s ní se na „bedně“ umístila také Lea Dostalová, kdy v kategorii starších žákyň obsadila  3. místo a také Tománek Jiří, který se umístil na místě druhém.

Kategorie:

mladší žákyně – Lakomá 130 cm, Mačáková 110 cm

mladší žáci – Tománek 135 cm

starší žákyně – Hynková 120 cm, Dostálová 125 cm

starší žáci – Elsner 140 cm, Vrabec 130 cm

 

2ccccc 3ccc

Skip to content