Aktivity

Třeťáčci na dopravním hřišti

V pondělí ráno se sice obloha zatáhla a sluníčko se schovalo, ale žáčky třetí třídy už nic neodradilo od naplánovaného sportovního výletu. Po deváté hodině se s nimi rozjel vlak směr Litovel – dopravní hřiště.

Po svačině mezi velkými kapkami deště jsme povinně nasadili cyklistickou přilbu a odložili pláštěnku, protože dokonce i sluníčko se přišlo podívat, jestli známe všechny dopravní značky, umíme jezdit na kruhovém objezdu, reagovat na barvy na semaforu a také jak se umíme chovat jako chodci.

Jízdu na kole i dopravní teorií všichni zvládli opravdu na sluníčkovou jedničku a zaslouží velkou pochvalu.

Na závěr výletu nesměla chybět pomyslná třešnička na dortu v podobě průlezek, houpaček a lan na protějším dětském hřišti.

Celé dopoledne jsme si moc užili a všem dětem přeji spoustu radosti z jízdy na kole, hlavně bez nehod a bouráků. 

Skip to content