Aktivity

Tak jsme na Relaxe!

Dobré odpoledne, vážení rodiče a všichni, kdo právě čtete naše stránky.

Kolem desáté hodiny jsme v pohodě dorazili na Relaxu!!! HURÁ!  Sluníčko svítí, dokonce i trochu hřeje, máme za sebou dělení na pokoje, oblékání postelí, první oběd – nudlovou polévku a segedinský guláš s knedlíkem a právě teď se učíme, co znamenají slůvka polední klid. Ve dvě hodiny nám začíná odpolední program s mnoha aktivitami.

Zdravíme Vás první společnou fotečkou, více večer.

A je tady večer.

Někteří za sebou máme horolezeckou stěnu, někteří už střílíme lukem, zvládneme mnoho her. Legrace a zábavy je dost. K večeru už bylo cítit trochu chlad jesenických hor, ale teplo na pokojích, teplá voda ve sprchách a večeře, nás rozehřála. Věříme, že zítřejší den bude aspoň takový, jako dnešní, alespoň co se počasí týče. Nepršelo a to bylo to hlavní.

Snad bude i noc klidná, plná sníčků o maminkách a tatíncích a ráno bude veselé a usměvavé.

Dobrou noc a máme Vás rádi.

Zítra podáme další zprávičky z naší chatičky.

IMG_9766

 

Skip to content