Aktivity

Podzim ve 2. třídě

„Už krásný podzim podává, jablka sladká, voňavá,

vezmi si jedno do dlaní a kousni: Dobré chutnání!“

Krásný podzim, milí hosté našich stránek.

První školní měsíc – září –  máme zdárně za sebou a už je tady měsíc další, říjen. Vesele jsme přivítali podzim, se kterým si ještě pan malíř  tolik barevně nehraje… Ale co neumí zatím on, zkoušíme my, žáčci 2. třídy. A protože výtvarnou výchovu a jakékoliv tvoření máme rádi, představujeme pár prvních podzimních vlaštovek. Více vám ukážeme, až se vrátíme z pobytu v přírodě na Relaxe. Myslete na nás, ale my jsme šikulky, poradíme si i s nepřízní počasí.                                                                                                      Vaši druháčci

 

IMG_9741_postcard IMG_9742_postcard IMG_9744_postcard IMG_9749_postcard IMG_9751_postcard IMG_9753_postcard

Skip to content