Aktivity

Strašidýlkový den s MŠ

„ČÁRY, MÁRY, SLUNÍČKO, VYKOUKNI JEN MALIČKO, ZADRŽ MRAKY, KAPKY DEŠTĚ,

SVIŤ NÁM ASPOŇ CHVILKU JEŠTĚ, ČÁRY, MÁRY, FUK, AŤ NEZMOKNE HOLKA ANI KLUK…“

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Předprázdninový den, úterý 25. října, byl ve znamení kouzel, čárů, lektvarů, strašidel a jiných čarodějných příšer.  V tento den se škola hemžila čarodějnicemi v roztodivných kloboucích, listovými skřítky, duchy, dýňáky, pavouky, hejkaly…  Byl STRAŠIDÝLKOVÝ DEN. Vrchní čarodějnice Monimůra začarovala v 10 hodin dopoledne náš parčík, od té doby zde pobíhali skřítci a strašidýlka.

Kamarádi ze třetí třídy si pro nás připravili zábavná stanoviště plná úkolů. Skládali jsme puzzle, řadili dýně podle velikosti, hádali, luštili, zpívali, trefovali. Jestli měl někdo málo pohybu, tak čtvrťáci si připravili stanoviště zaměřená na pohyb, prolézání, skákání, přenášení míčků, zdolávání překážek.

A pro koho si všechny tyto atrakce připravili? Pro kamarády z naší mateřské školky a pro našich 27 prvňáčků.

Kouzelná formule na sluníčkové počasí sice nefungovala po celou dobu, ale my nejsme z cukru. Den jsme si užili i přes kapky deště, bavili jsme se a poznávali nové kamarády.

Děkujeme všem kamarádům za skvělé nápady při vymýšlení úkolů a všem dětem z mateřské školy za statečnost, odvahu a šikovnost, se kterou se vrhli do plnění strašidelných úkolů.

Skip to content