Aktivity

Sportovní den s Talentem

Ve středu 19.3. odpoledne se jedenáct dětí z naší školy vydalo poměřit své síly do Olomouce na akci Sportovní den s Talentem. Toto sportovní klání bylo podpůrnou akcí celorepublikové soutěže Talent 2014.

Staník Hynek, Leonka Kalabisová, Natálka Lakomá, Honzík Cetkovský, Honzík Elsner, Ondra Růžička, Danielka Fišerová, Terka Dorotovičová, Honza Vymětal, Nikola Nedopilová a Peťa Maksant na tzv. opičí dráze předvedli to, že jsou rychlí, obratní, silní a mají pevnou i přesnou ruku. Běh pozpátku, kotoul vpřed, střelba na koš, běh přes lavičku, slalom s florbalovou hokejkou zakončený střelbou a na závěr žabáky zvládli super a v časech, které se  pohybovaly v první třetině časů všech závodníků. Třešničkou na dortu bylo vítězství Peti Maksanta ve své kategorií, za které si odvezl zlatý pohár a šek v hodnotě 1000,- Kč na nákup do prodejen Hervis. Právem mu náleží velká gratulace. Uznání a obdiv zaslouží samozřejmě všichni naši sportovci. Můžeme být na ně právem hrdi!

Svou všestrannost děti ukázaly také ve vedlejších disciplínách, které celý závod doprovázely. Například  jízda na kole nebo běh s pingpongovým míčkem na lžičce, což při středečním větru nebylo nic jednoduchého.

Přeji všem sportovcům ty nejlepší sportovní výkony a nám všem radost ze zdravého pohybu!

Skip to content