Aktivity

Sponzorský dar pro klokaní slečnu Amálku

Žáci 1. – 5. třídy se svými paními učitelkami jsou správná barevná parta, která již několikátým rokem dokazuje, že má srdce na pravém místě a zvířátka patří mezi její oblíbené kamarády. Speciálně potom klokanice Amálka ze ZOO na Svatém Kopečku, kterou dlouhodobě sponzorují. Částka, kterou v pondělí 5.10. všichni společně Amálce do zoologické zahrady vezli, byla letos opravdu vysoká. Kouzelná truhlička schovávala poklad ve výši 9550,- Kč. 

Amálka se sice letos trošku styděla a bála se přijít za námi blíž, zřejmě proto, že se brzy stane maminkou, ale i přesto na nás z dálky mrkla a její paní ošetřovatelka nám na ni vyzradila nejedno tajemství.

Sluníčko hřálo nejen na obloze, ale i nám všem v srdíčkách, společně s přáním, aby se Amálka a s ní i všechna ostatní zvířátka měla jenom dobře a nemusela se nás – lidí bát.

Moc děkujeme všem malým i velkým, kteří k našemu sponzorskému daru přispěli!

 

Skip to content