Aktivity

soutěž Máme rádi zvířata

Dne 15. prosince se skupinka žáků 5. až 7. třídy zúčastnila tradiční předvánoční soutěže Máme rádi zvířata, kterou pořádá DDM Litovel. Byli to Daniel Dvorský, Petr Žampach, Tereza Kejvalová, Anna Štefanová, Jan Zatloukal a Matyáš Moťka. Soutěžilo se ve znalostech týkajících se chovatelství různých druhů zvířat, od psů a koček až po terarijní zvířata. Po teoretické části následovala část praktická, ve které děti mohly své znalosti doplnit rychlým vyhledáváním v literatuře. Ačkoliv ve velké konkurenci jsme nedosáhli na diplomové příčky, domů jsme odjížděli s novými informacemi i drobnými cenami. Také jsme byli plni dojmů a nadšení z toho, jak vylepšíme svá školní terária.

Děkuji rodičům, že své ratolesti podpořili a odvezli je po ukončení soutěže do tepla svých domovů a také přeji dětem, ať jim jejich nadšení vydrží!

3

Skip to content