Aktivity

Slavnostní otevření nové keramické dílny

V sobotu 3. 9. 2016 jsme využili vzácné příležitosti slavnostního zahájení stavby sportovní haly a pozvali jsme rodiče, obyvatele Senice i další hosty, aby nám pomohli oficiálně otevřít novou keramickou dílnu v hlavní budově naší školy. Zářivě žlutou pásku přestřihl pan starosta ing. Michal Tichý a zástupce stavební firmy Revallbau ing. Zuzana Vymazalová, kteří měli největší podíl na tom, že naše keramické kroužky, školní družina i jednotlivé třídy v průběhu výtvarné výchovy budou mít dostatečný a příjemný prostor pro oblíbenou práci s keramickou hlínou. Věříme, že dílnu  využijí i dospěláci k podvečernímu odpočinkovému tvoření.

Děti z 1. stupně zazpívali školní hymnu, aby se nám v dílně dobře pracovalo, a i ostatní, kteří se přišli podívat, mohli zanechat kousek sebe v podobě květu nebo lístku keramického stromu, který bude krásnou vzpomínkou na dnešní slavnostní odpoledne.

DSC_0836 DSC_0837 DSC_0838 DSC_0841 DSC_0845 DSC_0848 DSC_0849 DSC_0854

 

Skip to content