Aktivity

Začátek roku 2016/2017 a máme svoje andílky

„HOLA, HOLA, ŠKOLA VOLÁ….“

Tak, a je to tady.

Prázdniny utekly jako voda. 1. září 2016 se v kinosále KD v Senici na Hané sešli kluci, holky, pedagogové, rodiče, přizvaní hosté, aby společně zahájili nový školní rok, rok 2016/2017. Nálada panovala výborná, sluníčko doprovázelo naše kroky. Velký den to byl hlavně pro 27 prvňáčků, kteří se přišli pochlubit novými aktovkami, krásným oranžovým tričkem, ale také básničkou, kterou se přes prázdniny naučili. Právem si za ni zasloužili první velikou jedničku. Z kinosálu každý prvňáček odcházel v nové třídní kšiltovce a s připnutou stužkou na památku od žáků 9. třídy. Jejich cesta vedla do malé školy v Zákostelí, kde na ně čekala zbrusu nová třída s novou podlahou a s novým nábytkem, učebnicemi, sešity, dárečky.

A aby na tu školní práci nebyli prvňáčci sami a aby z ní neměli obavy, hned 2.září se jich ujali kamarádi ze třetí třídy, stali se jejich andílky strážnými. Po celý rok, ale hlavně ze začátku, jim budou pomáhat seznamovat se se školním prostředím, budou s nimi pracovat ve skupinkách v celoročním projektu, budou to jejich větší kamarádi.

Tak, naši milí prvňáčci,

přejeme Vám, ať Vás škola baví,

ať v ní najdete mnoho kamarádů

a ať máte vždy na co vzpomínat.

IMG_7548_postcard

  IMG_8747_postcard

IMG_8835_postcardIMG_8840_postcard

Skip to content