Aktivity

Školní výlet do Galaxie ve Zlíně

IMG_3341_postcard

Ve středu 4. března 2015 bylo v 7 hodin v Zákostelí u školy docela rušno. Scházeli se sem kluci a holky z 1. až 5. třídy, na které zde již netrpělivě čekaly dva autobusy. Chcete vědět proč? Tak my Vám to povíme.

Naším cílem byl zábavní rodinný park Galaxie ve Zlíně. Tento výlet na jinou planetu si děti vybraly jako odměnu za vánoční den otevřených dveří. A vybraly skvěle. Trampolíny, skluzavky, tobogány, průlezky, lezecká stěna, koloběžky a další atrakce se jen žhavily pod náporem senických dětí. Nezapomnělo se ani na mlsání a dobroty místní vesmírné kuchyně, zbyl čas i na nákup suvenýrů na památku. Dopoledne krásně, ač trochu rychle uteklo, vše jsme přežili bez úrazu a s úsměvem. Návštěvu tohoto parku všem ostatním kamarádům můžeme vřele doporučit.

Jak se nám dařilo, máte možnost shlédnout ve fotogalerii

Skip to content