Aktivity

ŠKOLNÍ VÝLET BRNO 2022

Dne 27. 5. 2022 jsme obě šesté třídy absolvovaly parádní školní výlet do Brna. Začali jsme hodinovou plavbou parníkem, seděli jsme nahoře, abychom všechno viděli a aby nám hezky vlály vlasy 🙂 Poté jsme se přesunuli do centra Brna, kde jsme se dověděli pár zajímavostí a následoval více než hodinový rozchod, který jsme si opravdu užili. Další zastávkou byl Moravský kras, kde jsme se podívali dolů do propasti a poté se prošli lesem. Během půl hodinky jsme došli k Punkevním jeskyním, nejlepší atrakcí byla projížďka lodičkou. Po celém dni jsme již byli všichni dost unavení, proto jsme nasedli na turistický vláček směr​ autobus. Tím jsme ušetřili půl hodiny cesty, ale hlavně naše nohy 🙂 Počasí nám přálo, výlet neměl žádné prodlevy, jedna aktivita střídala druhou a celý den tak opravdu rychle utekl.

Nataša Látalová, Monika Valouchová, Yvona Růžičková

Skip to content