Aktivity

Školní výlet 1. až 5. třídy do Wikylandu

Dobrý den, milí čtenáři.

Že nevíte, co je Wikyland? Tak o Vám zcela přesně může povědět stovka žáků první až páté třídy ze Senice. Ti si totiž toto místo zvolili jako cíl školního výletu. To vše se událo ve středu 16. března 2016. Wikyland je v Brně u Olympie a je to park plný zábavy, průlezek, podlezek i nadlezek, skluzavek, trampolín, tobogánů a jiných legrácek, možností si zaskotačit, prostě se vyřádit. A hlavně – vstupenka do tohoto zábavního centra byla pro přítomné žáky odměnou za vánoční jarmark. A jak se to žákům líbilo? Tak to vám zcela určitě rádi poví sami, jejich propocená trička hovoří za vše. Ale než s nimi dáte řeč, nakoukněte do fotogalerie. Pěknou podívanou.

IMG_6615_postcard IMG_6720_postcard OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skip to content