Aktivity

Školní liga házené se opět rozjela…

V úterý 3. 12. jsme s malými házenkáři zavítali do tělocvičny v Těšeticích, abychom zde sehráli Mikulášský turnaj v miniházené s družstvy z Těšetic, Choliny, Loučan a Drahanovic. Proč do Těšetic? Důvod je zřejmý – mají tělocvičnu s dostačujícími rozměry. Turnaj se konal v rámci školní ligy házené, do které jsme se letos opět přihlásili. Naši házenkáři si vedli zkušeně, hráli kolektivně a vzorně reprezentovali naši školu. A kdo nás reprezentoval? Vojtík Nakládal z 1. třídy, Staniček Hynek ze 2. třídy, Leonka Kalabisová, Ondra a Honza Cetkovští ze 3. třídy a čtvrťáci Leonka Dostálová, Lucinka Hynková, Míša Coufal a Matyáš Moťka.

Milí házenkáři, děkuji a těším se na 2. letošní turnaj – Vánoční, který sehrajeme za stejných podmínek opět v Těšeticích v úterý 17. prosince.                                                                                                                                                              Jana Barabášová

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skip to content