Aktivity

Školní kolo recitace na malé škole v Zákostelí

Středa 15. března byla v malé škole v Zákostelí ve znamení veršů. 48 kluků a holek z 1. až 4. třídy přišlo představit svoje recitační umění. Připravili si básničky klasiků – Fr. Hrubína, J. V. Sládka, J. Kožíška, ale také současných autorů – J. Žáčka, M. Černíka, … Škála básniček byla pestrá, žáci byli dobře připraveni.  Poroty – jedna učitelská a jedna z členů žákovské rady – neměly jednoduché rozhodování.

Do dalšího kola – meziškolního – přesto museli vybrat zástupce z jednotlivých tříd.

Z 1. třídy postoupili: Honzík Šišma, Natálka Reifová a Barunka Dutszaková, ze druhé třídy Leonka Lakomá, Denisek Kudla a Rosťa Dutszak. Třetí třídu půjdou reprezentovat Jarda Brázda, Pepík Klapáč a Monika Holásková a za čtvrtou třídu půjdou bojovat Nikolka Dvořáková, Zuzka Čapková a Matěj Reif.

Velikou pochvalu si zaslouží všichni, kdo se na dnešní den připravili, vítězům budeme držet pěstičky v dalších kolech, aby v konkurenci žáků okolních škol také uspěli.

Hodně štěstí.

IMG_8524_postcard IMG_8528_postcard

Skip to content