Aktivity

S úsměvem jde všechno líp

Všechny dny školního roku jsou na malé škole provázány celoročním projektem. Ani letošní není výjimkou. Všech deset měsíců děti od první do čtvrté třídy spojuje projekt s názvem S úsměvem jde všechno líp.

Dnešní první slavnostní den, kdy díky barevným třídním tričkům bylo na první pohled patrné, kdo do které třídy patří, začal povídáním o zvláštním smajlíkovi, kterému z rozesmáté pusinky vypadl pro děti vzkaz. Každá třída se proto vydala podle barvy svého trička hledat lístečky s písmenky, aby z nich mohla poskládat slova a ze slov mohli potom všichni dohromady daný vzkaz složit. A  aby jim šlo hledání lépe, nesměla chybět písnička. Za zpěvu slov Není nutno, není nutno…. se společnými silami dětem podařilo poskládat nejen slíbený vzkaz S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÍP!, ale také několik důležitých slov: zdraví, práce, kamarádství, učení.

Ať tedy prožijeme celý rok s úsměvem a nezapomeneme na to, že úsměv nestojí nic, ale přináší a dává moc!

Skip to content