Aktivity

První den ve škole aneb už jsem prvňáček

Prvního září je pro všechny školáky důležité datum, protože po dvou měsících prázdninového odpočinku se opět vrací do školních lavic. Někteří z nich však otevírali školní dveře poprvé. Kteří? No přece letošní prvňáčci.

V naší škole do první třídy v krásném modrém tričku letos nastoupilo 23 moc šikovných žáčků. Na svůj velký den určitě jen tak nezapomenou. Pozdravit je přišel nejen pan starosta, ale také paní ředitelka z mateřské školky a všichni kamarádi ze druhé, třetí a čtvrté třídy. Svou třídu si kouzelným klíčem odemkli v modrých kšiltovkách, které jim slavnostně nasadili druháčci jako žezlo, které jim tímto předali.

Ráda bych za nás všechny z malé školy popřála našim nejmladším školáčkům hodně zdraví, školních úspěchů, nových kamarádů a spoustu nezapomenutelných zážitků nejen ze školních lavic!

Skip to content