Aktivity

Recitujeme v Těšeticích

V pátek 29. 3. vyrazily děti do oblastního kola recitační soutěže v Těšeticích. Z 2. stupně naši školu reprezentovali žáci 8. a 6. třídy, verše si připravily i menší děti z 1. stupně. A tak nakonec osm recitátorů dorazilo v ranních hodinách do Základní školy v Těšeticích, kde se utkali s dalšími soutěžícími z Nákla, Loučan, Náměště na Hané a Těšetic. Přes 40 soutěžících předvedlo velmi pěkné a poctivě připravené výkony. Zazněly verše i próza a porota to neměla vůbec jednoduché. Nakonec jsme získali i velmi pěkná ocenění. 3. místo v kategorii mladších žáků obsadil Lenny Josef Kouadio s básní Kolik umím řečí, starší děti pak vzorně reprezentoval Marek Weisgärber a získal 2. místo s básničkou Jak šli bratři pro kládu a v kategorii nejstarších žáků zaujal porotu také náš Roman Hapalák s bajkou Vlk a jehňátko a také získal 2. místo. Všem dětem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

P10401681

Skip to content