Aktivity

Recitační soutěž ve Vilémově

Ve čtvrtek 14.4. se žáci  1. – 5. ročníku, výherci školního kola,  vypravili do Vilémova, aby se zúčastnili oblastního kola recitační soutěže.  V soutěžních  kategoriích podle tříd je čekala velká  konkurence žáků z okolních škol – ZŠ Cholina,  ZŠ Haňovice a  ZŠ Vilémov. Všichni naši zástupci  – Denis Kudla, Matyáš Vymazal, Zdeněk Hubáček z 1.třídy, Josef Klapáč, Monika Holásková, Anička Janečková, Jaroslav Brázda  ze 2. třídy, Zuzana Čapková, Nikola Dvořáková, Sára Rambousková ze 3.třídy, Stanislav Hynek, Zuzana Nimrichterová, Tadeáš Nezval ze 4. třídy a Leonka Kalabisová, Roman Hapalák , Jan Cetkovský z 5. třídy  se  důkladně připravili a krásným přednesem  bojovali o umístění.

A jak se jim to  podařilo?  Matyáš Vymazal obsadil  2. místo, Jarda Brázda za svůj perfektní výkon získal 1.místo, Roman Hapalák obsadil 2.místo a hned za ním na 3.místě skončil Jan Cetkovský.  

Výhercům gratulujeme a všem recitátorům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy v této soutěži.

Skip to content