Aktivity

Recitační soutěž v Cholině

Ve středu 26. dubna jsme se s žáky naší školy, kteří vyhráli školní kolo recitační soutěže, vydali do Choliny na oblastní kolo recitační soutěže.

V Cholině na základní škole čekali naše recitátory výherci školních kol z Choliny, z Vilémova a z Haňovic. Z naší školy jeli bojovat: za 1. třídu Anna Vozková, Barbora Dutszaková, Jan Šišma a Natálie Reifová, za 2. třídu Denis Kudla, Rostislav Dutszak, Leona Lakomá, za 3. třídu Monika Holásková a Josef Klapáč, za 4. třídu Matěj Reif, Zuzana Čapková, Nikola Dvořáková a za 5. třídu Kateřina Kouřilová, Tadeáš Nezval a Zuzana Nimrichterová.

Přestože konkurence byla opravdu velká, i tak se nám podařilo získat velmi pěkná místa. V kategorii 1. třída obsadil Jan Šišma 3. místo, v kategorii 2. tříd se umístil Denis Kudla na 3. místě a v kategorii 5. třídy se umístila Zuzana Nimrichterová na 2. místě.

Všem patří velká pochvala za reprezentování naší školy v recitování a výhercům gratulujeme.

Fotky z recitační soutěže naleznete ve fotogalerii.

Skip to content