Aktivity

První andělské setkání s prvňáčky

Po lehounkém zaklepání na dveře 1. třídy jsme byli pozváni dovnitř.

Do třídy vstoupilo 15 andílků ze třetí třídy, kteří přišli rozzářit vystrašené obličeji nových školáků. Prvňáčky jsme přivítali Senickou písničkou a malým ručně vyrobeným dárečkem. Každému andílkovi byl přiřazen prvňáček a vznikly tak andělské dvojice, které se budou potkávat nejen během projektových dnů. Andílek bude prvňáčkovi pomáhat při plnění různých úkolů, ale také málému spolužákovi ukáže, co všechno v naší škole najde a poradí mu, kdyby si s něčím nevěděl rady. Po předání malého dárečku si andělské dvojice našly místečko, kde si mohly malovat nebo prozradit o sobě nějaké informace.  Všechny andělské dvojice si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

 

DSC_1184

Skip to content