Aktivity

Prvňáčci mají svá první vysvědčení

Prvních pět měsíců letošního školního roku uteklo jako voda a to neznamená nic jiného, než že přijde na řadu hodnocení pololetní práce a školních výsledků. Bude se rozdávat vysvědčení!

Není to nic neobvyklého, je tomu tak již řadu let, ale pro prvňáčky, kteří v září poprvé usedli do školních lavic je to něco úplně nového – prvního – nejdůležitějšího.

Naši modrásci udělali veliký kus práce. Naučili se číst, psát a počítat. A nejen to! Dozvěděli se spoustu zajímavostí o přírodě, zpívali a poslouchali nové písničky, cvičili, stříhali a lepili, malovali a kreslili a hlavně se smáli a užívali si každý školní den, i když s rouškou na obličeji.

Proto si všichni právem zaslouží velikánské jedničky!

A k tomu klasickému vysvědčení dostali prvňáčci ještě jedno speciální, přímo andělské. Každý dostal od svého andílka z druhé třídy Andělské vysvědčení! Moc děkujeme andílkům nejen za něj, ale také za pomoc a ochranná křídla! Foto ve fotogalerií.

Kéž by i druhé pololetí bylo ve znaku úsměvů, štěstí, úspěchů a hlavně zdraví!

Hodně toho všeho do dalšího pololetí, milí prvňáčci a naši andílci – druháčci!

 

 

Skip to content