Aktivity

Přiletěl k nám Dudek, aneb beseda s panem ilustrátorem

Děti z naší školy ve středu dopoledne zažily a také naplno prožily jedno výjimečné setkání. Kolem osmé hodiny nás navštívil velmi oblíbený a známý ilustrátor dětských knih a časopisů – pan Adolf Dudek.

Byli jsme všichni nadšení.

Když jsme pana Dudka společně přivítali Senickou písničkou, začala jedna velká, smíchu, potlesku a kreslení plná show! Dozvěděli jsme se, čím si při kreslení pomoct, co všechno se dá při výtvarničení použít a samozřejmě jsme si právě získané rady mohli vyzkoušet v praxi.

Na závěr nesměla chybět slavnostní autogramiáda. A kdo neměl knihu či časopis? To vůbec nevadilo. Na čele či ruce je také místa dost. Můžete se přesvědčit ve fotogalerií..

Ještě jednou bychom touto cestou chtěli panu Dudkovi moc a moc poděkovat!! Čas nám vyměřený utekl jako voda a nám se vůbec nechtělo pana Dudka opouštět. Důkazem byl nejen zájem dětí, ale i celou dobu přetrvávající úsměv, znějící smích a bezprostředně napsané dopisy právě panu Adolfovi.

Milý pane Dudek, děkujeme a těšíme se, až k nám zase přiletíte!!

 

Skip to content