Aktivity

Pretty women and man na maškarním karnevale

Rodiče našich dětí  jako každý rok připravili a nachystali na sobotu 27.2. jedno z nejzábavnějších akcí během roku – Maškarní karneval. Kulturní dům v Senici na Hané zdobili nejen princezny, Elsy, víly, Spidermanové, Supermanové, hasiči, ale i Červená karkulka jako symbol starých klasických pohádek.  Všechny masky byly úžasné a nálada ještě lepší.

Přeci jen jednu masku musím zvlášť vyzvednout. Bylo to čtrnáct šikovných děvčat a jeden odvážný bezva kluk, kteří zvolili masku Pretty women a man. K tomu nesměla chybět všemi známá píseň, která uváděla nejen obdobně pojmenovaný film, ale také náš karneval. Děti si na ni nacvičily aerobikovou choreografií a s chutí a s úsměvem jí tanečně zahájily celé maškarní odpoledne.

Zaslouží si za to velikou pochvalu a poděkování. A to nejen za tanec, ale také za ochotu a chuť věnovat kus svého volného času a třeba i ranního přispání si k nácviku choreografie. Moc jim všem děkujeme!! 

Poděkování právem patří také skvělým a ochotným maminkám a tatínkům, kteří celé maškarní odpoledne nachytali!

Skip to content