Aktuálně ZŠ

Přechod 1. a 2. třídy na distanční výuku

Vážení rodiče,

dle Usnesení vlády ​ze dne 26. 2. 2021 je zakázána osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání, tedy nyní i žákům 1. a 2. třídy od 27. 2. 2021 do 21. 3. 2021. Vaše děti přechází v uvedeném časovém období do distanční výuky s on-line formou výuky.

O organizaci on-line výuky​ Vás budou informovat třídní učitelky (Mgr. Monika Kalabisová, zastupující třídní učitelka Mgr. Eva Juříková) prostřednictvím e-mailu, v němž dostanete veškeré potřebné informace.
Pokud budete mít jakékoliv dotazy, připomínky, či cokoliv potřebovat, poradit, neváhejte se obrátit na třídní učitelky, či případně na mě. Jsme připraveny Vám pomoci, vyjít vstříc, jak jen to bude možné. Obědy jsou pro všechny žáky 1. a 2. třídy od 1. 3. 2021 hromadně odhlášeny.

Vážení rodiče, velmi Vám předem děkuji za Vaši pomoc, spolupráci a přeji stále hodně sil a optimismu.
 
S pozdravem

Gabriela Štefanová​
Skip to content