Aktivity

Poslední kousek Zlaté nitky

Školní rok uplynul jako voda a náš celoroční projekt, jehož zlaté klubíčko bylo naším sluníčkovým průvodcem všemi akcemi,  je téměř u závěrečného uzlíku.

 

Ten jsme dnes v rámci deseti celoročně pracujících skupin zkoušeli uvázat v podobě textu písničky, který jsme společnými silami složili na známou melodií naší projektové písničky, dále myšlenkovou mapou, která obsahovala všechny akce od září až do června a také „diamant! na téma SLUNCE.

Zlatou nitku jsme uvázali společnými silami. Někteří své síly využili naplno, jiní mohli přece jen trošku svých dovedností přidat. Pořád se ještě máme jeden od druhého co učit, ale pokud nám …“svítí, svítí slunce nad hlavou, nad hlavou…..“ a nechybí nám úsměv a správný kamarád s pomocnou rukou, určitě jdeme tou správnou cestou.

 

Skip to content