Aktivity

Klokane, krásné prázdniny!

V úterý ráno jsme nasedli do autobusu a vydali se na cestu směr Olomouc, ZOO na Svatém Kopečku. Chtěli jsme totiž popřát „našemu“ klokanovi krásné prázdniny.

Sluníčko nám krásně svítilo na cestu a my jsme se moc těšili. Ještě před vstupem do ZOO jsme naše tělíčka protáhli na lanových prolízačkách a houpačkách, po nichž nesměla chybět ani nějaká ta dobrota od maminky na posilněnou.

Pak jsme mohli vyrazit.

Jako každý rok nás kromě jiných zvířátek upoutal nejvíce výběh s kozami, které jsme poctivě nakrmili. Ony nás za odměnu pustili k sobě a my si je mohli pohladit.

Druhá neodmyslitelná zastávka byla místní rozhledna a jako bonus za zdolání schodů nanuk či hranolky.

Potom už přímo ke klokanovi rudému, jemuž jsme již několikátý rok hrdými sponzory. Protože bylo velké horko, moc do řeči mu nebylo. Nám to ale nevadilo. Popřáli jsme mu krásné prázdniny a slíbili jemu i sobě, že ho zase brzy navštívíme.

Klokane, ahoj a měj se krásně!

Skip to content