Aktivity

Pohádkový vandr s Abrakou Muzikou

Na Pohádkový vandr se ve středu 29. 4. v dopoledních hodinách vypravili kluci a holky ze škol v Senici, Cholině, Vilémově a Drahanovicích. Všichni se sešli v senickém kině, které bylo po dlouhé době opět zaplněno. A co je čekalo? Putování našimi klasickými pohádkami s Abrakou Muzikou, tedy putování s písničkami. Několik žáčků bylo přizváno přímo do děje pohádek, aby se utkalo s drakem, loupežníky, aby zahnali zlou žábu sedící na prameni, či aby přichystali svatební hostinu pro krále  a královnu. Podmanivé a melodicky veselé písničky lákaly  děti k pobrukování, tleskání, tančení. Pořad se dětem líbil, došlo i na vytleskaný  přídavek v podobě Hip Hopu, který si je získal na minulém koncertě.

Abrace Muzice přejeme hodně  dobrých nápadů pro nové písničky a pořady. Už teď se na ně těšíme.

IMG_3691_postcard IMG_3691_postcard1 IMG_3692_postcard IMG_3697_postcard IMG_3702_postcard IMG_3708_postcard

Skip to content