Aktivity

Obvodní kolo recitační soutěže v Cholině

Úterní odpoledne dne 28. dubna 2015 bylo v Cholině ve znamení básniček, pěkného oblečení a milé recitace. Za sluníčka se 19 kluků a holek, s patřičnou dávkou nervozity, vypravilo do cholinské školy, aby zde poměřilo své recitátorské umění s dětmi z Choliny, Haňovic a Vilémova. Všichni se své role zhostili na výbornou, konkurence byla velká, ale přesto jsme nějaká umístění získali.

A ne nějaká, ale dvě první místa – Pavel Hlavinka a Anička Hujíčková, jedno místo druhé – Peťa Žampach a dvě místa třetí – Honza Cetkovský a Standa Hynek.

Všichni recitátoři, nejenom vítězové, zaslouží poděkování a pochvalu za vzornou reprezentaci naší školy, ale také za zvládnutí cesty domů. Sluníčko se totiž ukrylo za mraky a seslalo svého bratra lijavce, který nám rozcuchal účesy a promáčel sváteční obleky.

IMG_3673_postcard IMG_3674_postcard – kopie IMG_3675_postcard IMG_3678_postcard IMG_3679_postcard IMG_3681_postcard IMG_3682_postcard IMG_3687_postcard

Skip to content