Aktivity

Malá kopaná v Nákle

Na konci posledního klasifikačního týdne se naši žáci zúčastnili každoročního fotbalového turnaje v Nákle. Uzavřené známky na vysvědčení umožnily žákům odjíždět do Nákla s čistou hlavou a s odhodláním dosáhnout dobrého výsledku.Ve stejný den probíhalo také pochodové cvičení. Cílem pochoďáku II. stupně bylo dorazit právě na hřiště do Nákla, kde žáci povzbudí svůj školní tým. Pravidla se však oproti klasické kopané poněkud lišila. Turnaj probíhal dle směrnic malé kopané, hrálo se na šířku velkého hřiště s 7 hráči v poli + brankář. Složení družstva bylo podobné předešlým zápasům v turnaji Coca-Cola. Během turnaje jsme se utkali s domácím Náklem, Bílou Lhotou a školami z Litovle (Jungmannova, Vítezná). Výsledný součet dosažených bodů zařadil naši školu na 4. místo.

Složení týmu: Navrátil Dominik, Navrátil Josef, Král Matyas, Konečný Pavel, Coufal Pavel, Coufal Michal, Grézl Tomáš, Řezník Filip, Růžička Ondřej, Lakomý Jan

Náklo_2016

Skip to content