Aktivity

Světové výkony na světovém atletickém ovále!

V pátek 1. června, na Den dětí, jsme společně s panem starostou otevřeli nově zrekonstruovaný atletický ovál. Chuť vyzkoušet si tartanovou dráhu měla řada žáků, a byl by hřích neosahat si areál ihned! Pro žáky 5.-9. třídy jsme tedy uspořádali Atletický pětiboj! Přihlášení žáci změřili své síly ve skoku do dálky, v běhu na 60m, ve vrhu koulí, v hodu kriketovým míčkem nebo granátem, a nakonec zvládli i odběhnout v obrovském horku závěrečnou disciplínu – běh na 800 m. Všichni dali do disciplín maximum snahy a touhy podat co nejlepší výkon. Komu se atletický pětiboj podařil více?

Kategorie:     DÍVKY (5.+6. TŘÍDA)             1. Svačinková Natálie       2. Kouřilová Barbora a Krikelová Ester

                        CHLAPCI (5.+6. TŘÍDA)        1. Hynek Stanislav            2. Slaný Adam                             3. Polis Tomáš

                        DÍVKY (7.-9. TŘÍDA)              1. Dršková Kristýna          2. Vybíhalová Veronika             3. Fišerová Daniela

                        CHLAPCI (7.-9. TŘÍDA)         1. Coufal Michal                2. Elsner Jan                                3. Moťka Matyáš

 

5 6 7 14

Skip to content