Aktivity

Oblastní kolo recitační soutěže ve Vilémově

Ve středu 18.4. se ve Vilémově konalo oblastní kolo recitační soutěže  žáků 1. -5. ročníku. Do místní školy se sjeli žáci z Choliny, Haňovic, Senice na Hané a pořádajícího Vilémova. Za naší školu jeli vystupovat a bojovat o umístění tito žáci – Jirka Dvorský, Vanesska Kolavíková, Vojtěch Klapka, Barunka Dutszaková, Natálka Reifová, Honza Šišma, Zdeněk Hubáček, Štěpán Krikel, Matyáš Opletal, Monika Holásková, Pepa Klapáč, Tonda Spurný, Vendula Hubáčková, Nikola Dvořáková a  Radana Tichá.

A jak se jim v soutěži dařilo ?

V kategorii první třídy  se podařilo Jirkovi Dvorskému obsadit 2. místo, Barunka Dutszaková mezi druháčky vyhrála  nádherné 1.místo, Zdenda Hubáček  získal 3. místo mezi třeťáky a v kategorii čtvrtých tříd získala Monika Holásková 2. místo.

Výhercům patří velké blahopřání  k úspěchu a všem zúčastněným poděkování za vzornou reprezentaci školy v soutěži.

Skip to content